Brouwerij Homeland en Hotel Okura Amsterdam bundelen opnieuw hun krachten en lanceren samen de Okura NEIPA. Dit speciaalbier is een unieke co-creatie tussen hoofdbrouwer Wietse Postma van Brouwerij Homeland en chef Arjan Speelman van het met twee Michelinsterren bekroonde restaurant Ciel Bleu.
De Okura NEIPA is een explosie van tropisch fruit, met verfijnde aroma’s van kumquat en passiebes die prachtig samengaan met de sappige hoppigheid van een klassieke New England IPA. Het resultaat? Een superfruitige en doordrinkbare NEIPA met een verrassend karakter én een persoonlijke favoriet van chef Arjan Speelman zelf.
Deze samenwerking weerspiegelt de gedeelde passie voor innovatie en smaak. Waar Homeland bekendstaat om zijn creatieve en gedurfde brouwstijl, brengt Okura’s culinaire expertise een verfijnde dimensie in deze bijzondere creatie.
De Okura NEIPA is vanaf 7 maart 2025 exclusief verkrijgbaar bij Hotel Okura Amsterdam (onder andere op het terras van Serre of in de bars) en via de webshop van Brouwerij Homeland. Okura NEIPA wordt als eerst geschonken tijdens het Speciaalbierfestival in Het Scheepvaartmuseum op 7 & 8 maart aanstaande.